Specjalizacja

Współczesny świat funduje nam nie tylko olbrzymie możliwości, ale i pogłębia poczucie zagubienia i chaosu. Coraz większa liczba osób doświadcza poczucia braku sensu życia, frustracji egzystencjalnej….

Pomagam przejść przez  trudności i katastrofy jakie napotykamy  w związkach. Często kryzys dotyczy zdrady, rozstania z drugą osobą, albo poczucia osamotnienia w trwającym związku….

Specjalizuję się w pomocy kobietom w najważniejszych dla nich obszarach życia.  Sama jestem kobietą „po przejściach” więc rozumiem kobiecy punkt widzenia, nasze emocje i trudności. Pomagam we wzmacnianiu poczucia własnej wartości, budowaniu pewności siebie….

Czasami mamy przed sobą trudne decyzje, albo czujemy, że przyszedł czas na zmianę.  Wiem,  że bywa to trudne i potrafi zając wiele lat, żeby wreszcie podjąć decyzję o zmianie. Pomagam  podjąć wyzwania, by skutecznie zmienić nawyki, rzucić nałogi, wytrwać w diecie, albo dokonać życiowych, prywatnych czy zawodowych  rewolucji. 

Jeśli niepokoi Cię Twoja skłonność, do alkoholu, leków innych używek albo zachowań, możemy o tym porozmawiać i zastanowić się wspólnie  co się dzieje. Pracuję  z osobami „wysoko-funkcjonującymi” , ofiarując ze swojej strony pełną dyskrecję  i pełne zrozumienie i wsparcie.