Rekomendacje

Karolina
Czytaj więcej
Podczas psychoterapii Pani Tatiana pomogła mi wyjść z bardzo trudnego dla mnie momentu w życiu. Dziś inaczej patrzę na dotykające mnie przeciwności losu i wiem, że będę potrafiła sobie z nimi radzić w przyszłości. Pani Tatiana potrafi słuchać i jest bardzo miła, dzięki czemu na każdej wizycie czułam się bardzo komfortowo, co pozwalało mi dzielić się swoimi problemami bez jakichkolwiek trudności.
Marek
Czytaj więcej
Tak dużo życzliwości i zrozumienia dawno nie doświadczyłem. Jestem dopiero na początku drogi do zmian, ale każda konsultacja wywiera na mnie duże, pozytywne wrażenie.
Julia
Czytaj więcej
Dzięki terapii u p.doktor w moim życiu pojawiła się nadzieja i siła. Pani doktor jest spokojna i wzbudziła moje zaufanie od pierwszego spotkania. Nigdy nie zrobiła i nie powiedziała nic niestosownego - zawsze z wyczuciem i taktem. Metodyczna i skoncentrowana. Uważna i zaangażowana. Dzięki niej w tunelu pojawiło się światełko wylotowe.
Magda T.
Czytaj więcej
Cieszę się, że udało mi się trafić akurat do Pani Tatiany . Jestem już po kilku wizytach i czuję, że to była bardzo dobra decyzja. Czuć ogromne zaangażowanie ze strony Pani psycholog, co dodaje motywacji do pracy nad sobą. Dziękuję.
Poprzedni
Następny